4.8.13

americký Apple pie

     Vedle mě na stole leží papír, na kterém mám napsané věci, které chci udělat do konce prázdnin. Jsou to většinou takové blbosti, co mě jen tak napadly, je mezi nimi řádek "upéct apple pie". Je tolik receptů, co bych si chtěla vyzkoušet, některé však mají prioritu číslo 1! :)     Recept jsem odkoukala z blogu CHEZ Lucie - je tam taková kupa receptů, až by se z toho jeden uslintal! Tento recept je původně z Joy of Baking, je k němu i video na YouTube, které jsem se sem rozhodla dát místo psaného receptu, který je docela dlouhý - odkaz ZDE
jablíčka politá zredukovanou šťávou s máslem

dost neodborně přikryté okraje, aby moc netmavly. zajímalo by mě, jestli to pomohlo :D


     Jsem strašně ráda, že se mi povedl! Ehm povedl.. no alespoň zvenku, vnitřek si počká až na zítřek, krájet se má po třech hodinách a to si takovou máslovou bombu fakt dát nemůžu! :( Ještě jsem to nikdy nejedla, uvidím, jak mi zachutná :)

2 komentáře:

 1. Dobrý den,

  Všimli jsme si, že máte spoustu chutných receptů na vašem blogu a chtěli bychom Vám představit naši novou webovou stránku http://www.vyhledejrecepty.cz/ kde si naši uživatelé mohou vybírat z více než 85 000 posbíraných receptů. Na stránce jsme vytvořili také žebříček Tob blogů, kde najdete všechny přidané blogy a můžete přidat i ten Váš. My zkopírujeme všechny recepty a uživatelé je pak mohou nalézt pomocí našeho vyhledávače. Tím pádem se zvýší návštěvnost Vašeho blogu. Nemusíte se obávat, vše Vám nabízíme zcela zdarma.

  Vyhledejrecepty.cz má své sesterské webové stránky na celém světě. Budeme velmi rádi když se stanete součástí této velké rodiny.

  V případě že máte nějaké otázky obraťte se na nás.

  S pozdravem,
  info@vyhledejrecepty.cz

  OdpovědětVymazat